מכונת קפה 8-E

מכונת קפה 8-E

מחיר מכונה: 4600 ₪ .- בהתחייבות למסלול קפה למשך 24 חודשים

מכונת קפה זו מיועדת לבית או למשרד קטן, להכנת 35-50 ספלים ביום. מערכת חליטת אספרסו חדשנית, ייחודית  ובלעדית של JURA למיצוי מלוא הארומה באמצעות פעימות (Pulse Extraction Process (P.E.P.©)).

הודות לצג TFT ולמקשים שעל חזית המכונה הפעלת מכונת קפה מעולם לא הייתה קלה יותר.

הצעת מחיר:

-מכונה בהשאלה כולל שרות ואחריות ו- 3 ק”ג פולי מדיום בעלות חודשית של 420 ₪ , תקופת
התקשרות 12 חודשים.

מידות:

צבעים:

חידוש עולמי: © P.E.P. לאספרסו באיכות של בריסטה קפוצ’ינטור אוטומטי
הסוד של קפה יוצא דופן טמון בהכנה. JURA שיכללו עד כדי שלמות את תהליך החליטה של האספרסו כך שבדגם E8 ניתן להכין משקאות קפה באיכות מקצועית.
הודות למטחנה בעלת 6 דרגות הקפה נטחן בצורה אופטימלית. הפולים תמיד נטחנים טריים, במהירות אך בעדינות כדי לשמר את הארומה.
יחידת החליטה היא בעלת קיבולת של 5 עד 16 גרם ומבטיחה את התנאים לחליטה מיטבית בכל עת.
תהליך המיצוי בפעימות (P.E.P. ©), שפותח על ידי JURA, מייעל את זמן המיצוי. כדי להכין אספרסו, המים מוזרמים בכח מבעד לקפה הטחון במרווחי זמן קצובים. תהליך זה מאפשר לטעמי הקפה להתפתח במלואם.
עם שמונה רמות עוצמה שונות, חובבי הקפה יכולים להתאים לעצמם את הקפה בדיוק כפי שהם אוהבים. למשקאות חלב כגון קפוצ’ינו, טכנולוגיית הקצף המעודן החדשנית מספקת חלב מוקצף משובח וקליל כמו אוויר. אתם תאהבו את התוצאה!

מערכת מים חכמה לזיהוי אוטומטי של המסנן
מסנני המים CLARIS מספקים מים באיכות מושלמת לקבלת הטעם הטוב ביותר האפשרי. בנוסף, הם מגינים על מכונת קפה מנזקי אבנית ומסירים מהמים חומרים העלולים לפגום בטעם ובארומה (כגון מתכות כבדות או כלור). כדי לעשות שימוש מירבי במסנן, JURA פיתחה את מערכת המים החכמה (I.W.S ©), המזהה את המסנן באופן אוטומטי.

JURA מציבה סטנדרטים חדשים לפעולה פשוטה ביותר
לאלו שאוהבים להכין את הקפה האהוב עליהם במהירות, ה- E8 היא המכונה האידיאלית. המקשים להכנת אספרסו, קפה, קפוצ’ינו וחלב מוקצף ממוקמים כולם בחזית המכונה לנוחות מרבית. ה- E8 יכולה אפילו להכין שני ספלי אספרסו או קפה בעת ובעונה אחת. הודות לצג TFT חדשני וצבעוני, הפעלת המכונה הינה מובנת מאליו. הפעלה רציפה לאורך זמן מתאפשרת הודות למיכל פולים גדול בקיבולת של 280 גרם, ומיכל המים של 1.9 ליטר, שהגישה הנוחה אליו היא מהחזית. הקווים הנקיים והאלגנטיים יוצרים עיצוב מרהיב ושובה המתאים לכל מטבח.

צור קשר

יש לכם שאלה? נשמח לסייע וליעץ לכם בכל נושא ושאלה​